Türkiye Kamu-Sen Üyelerine Araç Doktoru’nda İndirim

Türkiye Kamu-Sen Üyelerine Araç Doktoru’nda İndirim Fırsatı

Araç Doktoru kurumsal anlaşmalarına hız kesmeden devam ediyor. Araç Doktoru ile Türkiye Kamu-Sen Samsun İl Temsilciliği arasında indirim anlaşması imzalandı. Araç bakım ve onarımlarında Kamu Sen üyeleri ile birinci derece yakınlarına indirim imkanı ve bazı ayrıcalıklar sağlayan protokol, Araç Doktoru firmasının Genel Müdürü Zübeyde Öztürk ile Türk Kültür Sanat Sen Şube Başkanı Fikri Atay arasında imzalandı.

Protokole göre; Kamu Sen’e bağlı Samsun’daki Türk Eğitim-Sen, Türk Sağlık-Sen, Türk Büro-Sen, Türk Yerel Hizmet-Sen, Türk Diyanet Vakıf-Sen, Türk Tarım Orman-Sen, Türk Haber-Sen, Türk Enerji-Sen, Türk İmar-Sen, Türk Ulaşım-Sen, Türk Kültür Sanat-Sen, Türk Emekli-Sen üyeleri ile birinci derece yakınları araçlarının bakım onarım hizmetlerinde Araç Doktoru’nda, işçilikte %15, yedek parçada %5 indirim alacak. Bunun yanında Kamu Sen üyeleri, Araç Doktoru’nda; Ücretsiz Muayene Öncesi Kontrol, Ücretsiz Check-Up, Ücretsiz Çekici Hizmeti (Aracın onarımının Araç Doktoru’nda yaptırılması halinde 30 km’ye kadar), Ücretsiz Vale Hizmeti ve 7/24 Yol Yardım Hizmetinden de faydalanacaklar.

İmza töreninde konuşan Samsun Türk Kültür Sanat Sen Şube Başkanı Fikri Atay, "Otomotiv bakım onarımı konusunda Samsun’un en büyük ve tecrübeli özel servislerinden biri olan Araç Doktoru ile üyelerimizin yararına olan bir anlaşma imzaladık. Arzu eden üyelerimiz ve birinci derece yakınları Araç Doktoru’nun sunduğu hizmetlerin bir bölümünden indirimli bir bölümünden de ücretsiz olarak yararlanabilecekler. Yaptığımız bu anlaşmanın hayırlı olmasını diliyor ve Araç Doktoru yetkililerine teşekkür ediyorum" dedi.

Araç Doktoru firmasının Genel Müdürü Zübeyde Öztürk ise, “Firma olarak kurumsal anlaşmalara büyük önem veriyoruz. Türkiye’nin en büyük sendikalarından bir olan Kamu Sen ile böyle bir anlaşma imzaladığımız için çok mutluyuz. Bundan böyle Samsun Kamu Sen’e bağlı 11 iş kolundaki sendikanın üyeleri Araç Doktoru’nun sunduğu mekanik onarım, oto elektrik, oto kaporta, oto boya, oto klima, boyasız göçük düzeltme, seramik kaplama, pasta cila vb. gibi hizmetlerden indirimli olarak faydalanacaklar” diye konuştu.